Sinekle Mücadelede Eski Yöntemlere Son.!!

Sinekle Mücadelede Eski Yöntemlere Son.!!

Bildiğiniz gibi sivrisineklerle mücadele genelde halkın isteği ve baskı yüzünden belediyeler ve şirketler tarafından yürütülmektedir. Bu mücadele daha çok Nisan – Ekim aylarında sineklerin en çok ve en aktif olduğu dönemde DUMANLAMA SİSLEME de denilen ULV ya da UULV yöntemi ile yapılmaktadır.

 

Fakat bugüne kadar sivrisinek mücadelesinde kullanılan çeşitli kimyasal maddeler kesin bir çözüm getirememiştir.

Çünkü:

• Ekonomik değildirler, ULV metodu noktasal mücadeleye göre pahalı bir metotdur.

• Sinekler her geçen gün bu maddelere karşı bağışıklık kazanmakta ve bu maddelerin başarısı giderek azalmaktadır.

• Kimyasal maddeler insan sağlığını da olumsuz yönde etkilemektedir, kullanılan maddeler kanserojendir, kanser yapar.

• Kalıcılık nedeniyle çevre kirliliğine yol açmaktadırlar. Sivrisineklere karşı az bir faydası olsa da yararlı böcekleri, hatta sivrisinekleri yiyen onların doğal düşmanları kurbağaları, kertenkeleleri vs. öldürmektedir. Bunların yerine çıyan, kırkayak vb. diğer böcekler gibi, farelerin de populasyonunun artmasına neden olmaktadır.

Ayrıca bu yöntem sivrisinekleri ne ölçüde kontrol etmektedir? Bu sorunun cevabı çok basit: ÇOK AZ! Oysa bu yöntemin çevreye ve insanlarımıza verdiği zarar ise: ÇOK FAZLA!

Artık, üzerimize mazot, yağ ve insektisit (böcek ilacı) atılmasına son verelim. Yerel yönetimlerimizden dumanlama ve sisleme gibi ULV veya UULV ile sivrisinek kontrolü yapılmasını istemeyelim. Biz de onlara karşı mücadele edelim!

Biz, Avrupa ve Amerika gibi gelişmiş ülkelerdeki uygun yöntemleri görerek, insan sağlığını göz önüne alarak, kuşlara, balıklara, bitkilere, böceklere, diğer canlı organizmalara ve çevreye zarar vermeden etkili bir mücadele programı uygulamaktayız. Bu yüzden sivrisinekleri anlayarak, onların yaşam tarzını öğrenerek kendi mücadelemizi yapalım!

Ücretsiz Kargo

50 TL üzeri tüm alışverişlerde...

Fırsatlar

Her gün yeni bir fırsat...

Güvenli Alışveriş

248 Bit Şifreleme ile Güvendesiniz...

24/7 Online Destek

0224 251 99 44