Sıkça Sorulan Sorular

Destek Sistemi

Yardım / Destek Talebinde Nasıl Bulunabilirim?

Mağazamız veya ürünlerimizle ilgili her hangi bir konuda yardım / destek ihtiyacınız olduğunda kolayca destek fişleri oluşturabilirsiniz. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları takip edin:

1- Online Mağazamıza, Kullanıcı Adınız ve Parolanız ile giriş yapınız.

2- Müşteri Profili Sayfanızın Sağında bulunan Müşteri Menüsünden Destek Fişi Aç linkine tıklayın.

3- Destek fişi oluşturmadan önce lütfen bu sayfadaki Sıkça Sorulan Sorular'da sorununuzu arayarak daha önceden bu konuyla ilgili bir açıklama yapılmış mı kontrol edin. Eğer sorununuzu SSS içerisinde bulamadıysanız Yeni Destek Fişi düğmesine tıklayın.

4- Destek Fişinizi oluşturmak için sorununuzu yazın.

5- Sorununuzla ilgili her hangi bir ekran görüntüsü veya fotoğraf vb. varsa ilgili dosyayı ekleyin.

6- Gönder düğmesine tıklayın.

Destek Talebime Ne Zaman Yanıt Verilecek?

Sorununuzu bize gönderdikten sonraki ilk 1 saat içerisinde sorunuz ilgili Destek Departmanına iletilir. Müşteri Destek Personelimiz sorunuzu inceleyip değerlendirdikten sonra en kısa sürede (en geç 24 saat içerisinde) sorunuzu yanıtlayacaktır.

Kargo ve Teslimat

Kaç Farklı Kargo Seçeneği Var?

Siparişlerinizin gönderimi için Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo seçeneklerimiz bulunmaktadır.

 

Kargo Ücreti Ne Kadar?

Kargo ücreti seçeceğiniz kargo şirketine veya toplam sepet tutarına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple kabul edeceğiniz kargo şirketi ücretlerini dikkate almanız gerekmektedir.
 

Siparişim Ne Zaman Gönderilir?

www.go-green.com.tr yer alan tüm ürünler, sitede aksi belirtilmiş olmadıkça aynı gün içinde stoktan sevk edilmektedir. Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. www.go-green.com.tr ilgili birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren ürünleriniz taahhüt edilen süre içerisinde hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Hafta içi saat 16:00'ya kadar verilen ve stoklarda mevcut olan tüm siparişler, aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişler ise, sevkiyat yapılmaması nedeniyle Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

Belirtmek isteriz ki, balbebek’in ürünlerin teslimi ile ilgili sorumluluğu, ürünlerin Kargo firmasına teslimi ile sonlanmış olur. www.go-green.com.tr’in, ürünlerin Kargo firmasına teslimi sonrasında herhangi bir müdahalesi yahut yükümlülüğü bulunmamaktadır. Tarafınızca tercih edilen kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme, hasar, kayıp ve diğer sorunlardan dolayı gogreen sorumlu tutulamaz ancak gogreen bu durumlarda mağduriyetinizin giderilmesi için elinden gelen tüm desteği gösterecektir.

Siparişim Ne Zaman ve Ne Şekilde Teslim Edilir?

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren Türkiye teslimatlar için ortalama 2 iş günü, diğer bölgelerdeki teslimatlar için ise ortalama 2-3 iş günüdür. Siparişlerinizin teslimatı seçmiş olduğunuz kargo şirketi tarafından yapılmaktadır ve kargo şirketinden kaynaklanan gecikmelerden gogreen mesul değildir. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişinizin takibini 'Profilim' sayfasındaki 'Sipariş Takibi' bölümünden yapabilirsiniz.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

Siparişinizin durumunu 'Profiliniz' başlığı altında yer alan "Sipariş Geçmişi" sayfasında görebilirsiniz. "Siparişiniz hazırlanıyor" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu; "Kargoya verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan seçmiş olduğunuz kargo firmasına verildiğini ifade eder. Siparişin kargoya verilmesinden sonraki süreci ise, tercih etmiş olduğunuz kargo şirketinden takip edebilirsiniz.

Hediye Göndermek İstiyorum. Fatura ve Teslimat Adresini Farklı Verebilir miyim?

www.go-green.com.tr'de verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura ile teslim edilmektedir. Gönderilen hediye paketlerinde irsaliyede fiyat belirtilmeden ürününüz alıcıya teslim edilmekte, fatura ise ayrıca belirttiğiniz fatura adresine postalanmaktadır. Hediye aldığınız ürünlerde alışveriş aşamasında 'Fatura ve teslimat adresi farklı' seçeneğini işaretlemeniz durumunda fatura ve teslimat adresini farklı belirtebilirsiniz. Bu durumda, siparişiniz hediye gönderdiğiniz kişiye teslim edilirken, fatura ve irsaliye tarafınıza veya tercih ettiğiniz adresteki kişiye teslim edilir.

Ürünü Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Siparişiniz, size ya da gösterdiğiniz kişiye, kimlik ibrazı ve imza karşılığında teslim edilecektir. Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi görmek isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında fotoğraflı kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir.


Siparişinizi kargo görevlisinin yanında açmanız ve kontrol etmeniz, herhangi bir yanlışlık, hasar veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçerek ve kargo teslim tutanağını uygun şekilde doldurarak paketi teslim almayı reddetmeniz önerilmektedir.

Ürün Kargodan Hasarlı ya da Eksik Çıkarsa Ne Yapmalıyım ?

Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'Bize Ulaşın' sayfamızdan sipariş numaranızı içeren ve durumu anlatan bir eposta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede konuyla ilgili cevap verilecektir. Dilerseniz 0224 271 32 75 nolu telefondan 09:00-20:00 saatleri arasında çalışan Gogreen yetkilimizle görüşebilirsiniz.
 
Koli/paketinizi açtıktan sonra siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik olduğunu görürseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Size teslim edilen paketin içinden ürünün hasarlı, ezik, eksik ya da ıslak çıkması durumunda:
 • Durumu teslimat sırasında fark ediyorsanız paketi teslim almayınız ve yukarıda belirttiğimiz şekilde, kargo teslim tutanağında durumu belirterek ürünü kargo görevlisine iade ederek bizimle irtibat kurunuz.
 • Durumu teslimattan sonra fark ettiyseniz:
  1. Ürünün ve kutunun fotoğraflarını çekmeniz gereklidir.
  2. Boş ve temiz bir A4 kağıdına durumu detaylıca anlatan bir tutanak hazırlamanız gereklidir.
   Tutanakta sipariş ve fatura numarası ile birlikte ad-soyad ve imza da yer almalıdır.
  3. Tutanağı fotoğraflar ile birlikte tarafımıza posta yoluyla göndermeniz ve 0224 271 32 75 numaralı telefonumuzdan bizi arayıp durumu anlatmanız gerekmektedir.
  4. Söz konusu işlemleri yaptıktan sonra tarafınıza ürünler sağlam olarak yeniden gönderilecek ve elinize geçen hasarlı paket ile ilgili yapmanız gerekenler temsilcimiz tarafından size anlatılacaktır.

 

Söz konusu işlemleri yaptıktan sonra tarafınıza ürünler sağlam olarak yeniden gönderilecek ve elinize geçen hasarlı paket ile ilgili yapmanız gerekenler temsilcimiz tarafından size anlatılacaktır.
Sipariş

Sİpariş Gelmedi Ne Yapmalıyım?

Sipariş Gelmediğin de Bize Telefonla veya email yolu ile ulaşabilirsiniz.

Tel: 0224 271 32 75

Email:info@go-green.com.tr

Ücretsiz Kargo

50 TL üzeri tüm alışverişlerde...

Fırsatlar

Her gün yeni bir fırsat...

Güvenli Alışveriş

248 Bit Şifreleme ile Güvendesiniz...

24/7 Online Destek

0224 251 99 44