Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

www.go-green.com.tr ödemelerinizi kredi kartı, banka (ATM) kartı, sanal kart, BKM Express ve kredi/banka kartlarınızda biriken bonus ve WorldPuan'lar ile yapabilirsiniz. Belirtilenlerin dışındaki ödeme yöntemleri (kapıda ödeme, EFT, havale vb) www.go-green.com.tr kullanılmamaktadır. 

Kredi Kartı ile nasıl ödeme yapılır?
Siteden yapacağınız tüm alışverişlerde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.
   
Banka (ATM) Kartı ile nasıl ödeme yapılır?
Banka (ATM) kartıyla ödeme yaparken kart bilgilerinizi girdiğiniz ödeme ekranında "3D Secure kullan" seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. 3D Secure güvenlik sistemini kullanabilmeniz için kartınız 3D secure sistemine kayıtlı olmalı ve online alışverişe açık olmalıdır. Banka kartınızını online alışverişe açtırmak ve 3D Secure güvenlik sistemine kaydettirmek için lütfen bankanızla iletişime geçiniz.

Sanal Kredi kartı ile nasıl ödeme yapılır?
Sanal Kredi Kartı; vadesiz hesabınıza ya da kredi kartınıza bağlı tanımlanan, limitini sizin belirlediğiniz, internette alışveriş yaparken kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır. Sanal kredi kartı başvurusu yapmak ve detaylı bilgi almak için lütfen bankanızla irtibata geçiniz.

BKM Express ile nasıl ödeme yapılır?
Ödeme sayfasında "BKM Express ile ödeme" seçeneğine tıklayarak BKM Express hesabınıza ulaşabilir, tanımladığınız kartlardan birini seçerek ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bonus ile nasıl ödeme yapılır?
Bonus özellikli kredi/banka kartlarınızda biriken bonuslarınızı peşin veya taksitli tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Ödeme ekranında Bonus kartınızın bilgilerini girdikten sonra "Ödememi Bonus Puanımla Yap" seçeneği ile ödemenizin tamamını veya mevcut bonusunuza karşılık gelen tutarı ödeyebilirsiniz.

WorldPuan ile nasıl ödeme yapılır?
Worldcard özellikli banka/kredi kartlarınızla satın aldığınız ürünlerin ödemesini yapabilirsiniz. Kartınızdaki WorldPuan'ları kullanabilmeniz için sepetinizde sadece bir ürün olmalı ve kartınızdaki WorldPuan tutarı ürün bedeline eşit ya da ürün bedelinden fazla olmalıdır.

Ödeme ekranında kart bilgilerinizi girdikten sonra, kartınızda yeterli Worldpuan varsa "Ödememi WorldPuan ile yapmak istiyorum" seçeneği aktif hale gecektir. Bu seçenek üzerinden WorldPuan'larınızı kullanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Chip-Para ile nasıl ödeme yapılır?
Axess özellikli banka/kredi kartlarınızda biriken Chip-Paralarla satın aldığınız ürünlerin ödemesini yapabilirsiniz. Chip-Paralarınızı kullanmak için ödeme ekranında Axess kartınızın bilgilerini girdikten sonra "Ödememi Chip-Paralarımla Yap" seçeneği ile ödemenizin tamamını veya mevcut bonusunuza karşılık gelen tutarı ödeyebilirsiniz.

Birden fazla ürünün ödemesini tek seferde yapabilir miyim?
Eğer bir adetten daha fazla ürün satın almak istiyorsanız, "Alışveriş Sepetini" kullanarak, tüm ürünlerin ödemesini tek seferde yapabilirsiniz. 

İndirim kuponu ve hediye çeki nedir, nasıl kullanılır?
İndirim kuponu ve hediye çeki www.go-green.com.tr, alışverişlerinde faydalanmaları için kullanıcılarına sunduğu indirim avantajıdır. 

Ücretsiz Kargo

50 TL üzeri tüm alışverişlerde...

Fırsatlar

Her gün yeni bir fırsat...

Güvenli Alışveriş

248 Bit Şifreleme ile Güvendesiniz...

24/7 Online Destek

0224 251 99 44